شیوه های پرداخت وجه

 

روش های و مقررات پرداخت وجه

 

آسو کالا برای رفاه حل و اطمینان خاطر کاربران و مشتریان عزیز روش های پرداختی متنوعی را در نظر گرفته است .

 

پرداخت در محل . ( ویژه مشتریان شهرستان گناوه )

 

مشتریان شهرستان گناوه می توانند سفارش خود را هنگام تحویل کالا پرداخت کنید، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.

 

در این روش پرداختی مرسوله مشتری با پیک آسو کالا به محل آدرس مشتری مراجعه کرده و پس از تحویل کالا مشتری میتواند وجه خود را پرداخت نماید .

 

توجه : پیک های آسو کالا مجهز به دستگاه کرتخوان سیار می باشند .

 

پرداخت اینترنتی

 

کاربران آسو کالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‌شود

 

در این روش آسو کالا درگاه های پرداخت معتبر متعددی را برای کاربران در نظر گرفته که شامل درگاه پرداخت بانک ملت ، پاسارگاد ، زرین پال ، سامان کیش ، پی آی آر ، زیبال می باشد

 

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

– شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک )

– رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 

CCV2 ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )

 

– تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

 

پرداخت بصورت کارت به کارت و ثبت فیش بانکی

 

در صورتی که تمایل به پرداخت اینترنتی ندارید متوانید در قسمت پرداخت ها گزینه پرداخت کارت به کارت را انتخاب نمایید .

 

پس از ثبت سفارش شماره کارت و حسابهای آسو کالا به شما نمایش داده میشود . بعد از اینکه وجه فاکتور خود را پرداخت کردید مشخصات رسید فیش بانکی خود را میتوانید در قسمت حساب کاربری . سفارشات . ثبت فیش بانکی ثبت و تایید نمایید .

 

در این مرحله پس از تایید امور مالی شرکت سفارش شما وارد چرخه آماده سازی و ارسال می شود .

 

پرداخت با کیف پول الکترونیکی آسو کالا

 

آسو کالا برای اینکه راخت تر بتوانید پرداخت های خود را انجام دهید و همیشه پرداختی بصرفه تر داشته باشید امکانی را در سایت در نظر گرفته بنام کیف پول الکترونیک که میتوانید آن را به مبلغ دلخواه شارژ نمایید .

در هنگام سفارش میتوانید وجه فکتور خود یا بخشی از ان را با کیف پول الکترونیکی خود پرداخت نمایید

 

توجه داشته باشید کسانی که وجه سفارشات خود را با کیف پول الکترونیکی پرداخت می کنند .. در هنگام ثبت و پرداخت بصورت خودکار یک تخفیف نهایی روی فاکتور آنها اعمال می شود و مبلغ کمتری را نسبت به کل فاکتور پرداخت خواهند کرد و ازین رو برای مشتری بصرفه تر خواهد بود .

 

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

 

– مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری آسو کالا خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)

 

– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از آسو کالا ، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.

 

– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، آسو کالا مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

 

از آنجا که تمامی ماموران تحویل آسو کالا دستگاه‌های کارت‌خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.